Pasirink savo mėgiamus
mokymus ir pradėk mokytis.

( 9 Atsiliepimai )

New

Nuotoliniai mokymai „Atskleisk talentą kalbėti” balandžio grupė

( 9 Atsiliepimai )

Kurso lygis

Pradinis

Kurso trukmė

7h

Video pamokos

81

Mokymų kurso turinys

81 Pamokos7h

Įžanga

1. Įvadas į viešąjį kalbėjimą
00:4:57
2. Užduotis: „Labas“
00:1:03
Kokie tavo pastebėjimai?
3. Nepasitikėjimo savimi spiralė
00:7:52
Facebook užduotis Nr. 1
4. Norų realizacijos ciklas
00:12:02

I modulis. 5 kalbėjimo talentai

Gyvi pavyzdžiai

II modulis. Pagrindiniai viešojo kalbėjimo pricipai

Gyvi pavyzdžiai

III modulis. Pagrindiniai turinio kūrimo principai

Gyvi pavyzdžiai

IV modulis. Balsas

Gyvi pavyzdžiai

V modulis. Kūnas

Gyvi pavyzdžiai

VI modulis. Istorijų kūrimas ir pasakojimas

Gyvi pavyzdžiai

POKYTIS, KURIO GALI TIKĖTIS

Lektorė

5.00 /5

3 Kursai

Marija padeda garsiausioms Lietuvos ir užsienio kompanijoms

Studentų atsiliepimai

Kursas padėjo pažinti save ir suprasti kurlink reikia nukreipti savo jėgas ir ką reikia padaryti, kad ištobulinti savo kalbą. Ačiū, Marija, šis kursas tikrai reikalingas visiems, siekiantiems pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Nuostabi patirtis. Mano šis kursas reikalingas kiekvienam, nesvarbu ar būtumėte sėkmingas verslininkas, ar tiesiog žmogus norintis pagerinti savo kalbėjimo įgūdzius. Ačiū Marijai už neįkainojamas žinias ir įžvalgas.

Kursas apie tai, kaip išeiti iš užburto bejėgiškumo rato. Gyva, nuoširdu, profesionalu ir turi galios perkeisti. Džiaugiuosi, kad jį atradau. Tai buvo įvairiapusė mokykla su įsimenančiais pavyzdžiais, susipažinimas su technikomis, jų išbandymas, padrąsinimas pokyčiams. Taip pat – pramoga. Gera klausytis Marijos May, gebančios užkrėsti pozityvumu, ramybe; kartais gali pasirodyti saldus, lengvabūdiškas tas nuolatinis priminimas, kokie esame nuostabūs ir kaip viskas super super fantastiška:))) bet juk taip retai tokius dalykus tenka gyvenime girdėti ir taip reikia - tikėti ir suvokti, kad kiekvienas su savimi nešamės savo Ypatingą Kalbą. Patiko plati mokymų prieiga, supranti, kad kalbant viskas labai susiję ir stipriausi rezultatai pasiekiami sujungus paskiras detales į vieną mozaiką, vėją, bangeles, burbuliukus į vieną bangą! Sveika išklibinti, pakirbinti nusistovėjusias, \\\"snaudžiančias\\\", gal net \\\"save graužiančias\\\" normas. Ugdoma laikysena, jog tai, ką dažniau laikome trūkumais (kaip baimė), vos per kelias akimirkas gali virsti privalumais ir stiprybe. Ką išsinešu iš šio kurso - pravers ne tik ruošiant kalbas (ir kalbant), bet ir kitose gyvenimo srityse. Jau ir pravertė. Ačiū ir sėkmės!

Nuostabiai įtaigus, informacinis, super profesionalus, su itin daug turinio, medžiagos ir palaikančių rankų. Ir geriausia dalis - FB bendruomenė. Daug praktikos, mokymosi, išlipimo iš konforto zonos, mokymosi iš kitų ir per kitus. Ačiū Marija už puikiai sustyguotą kursą ir pasidalintas žinias.

Labai profesionalūs mokymai, suteikiantys galimybę įgauti naujus įgūdžius ir praktiškai pritaikyti gaunamą medžiagą, kuri aktuali ne tik profesiolaniai kalbant, be tir kasdieniškose gyvenimo situacijose. Kursai suteikia labai plačių žinių, nes apima ne tik kalbėjimo įgūdį, bet visumą manęs, kaip žmogaus (kūnas, emocijos, energetika...). Jų metu pamačiau savo stiprybes ir tai, ką noriu ugdyti toliau. Dėkoju visai komandai, nes tai tikrai daugiau nei talentas kalbėti. Man svarbu buvo tai, kad čia yra sukurta saugi erdvė, kur galima gauti palaikymą ir priėmimą mano individualumo.

Puikiai struktūruotas kursas! Medžiaga informatyvi, papildyta nuostabiais pavyzdžiais. Mokymosi platformos dizainas labai patogus ir estetiškas. Bendravimas su kolegomis Facebook grupėje motyvuoja užduotis atlikti laiku ir su kiekviena savaite vis tobulėti. Reziumuojant, tai aukštos kokybės produktas leidžiantis tobulinti ne tik įgimtą kalbėjimo talentą, bet ir praturtinantis vidinį turinį. Ačiū!

Labai įdomus, detaliai, nuosekliai sudėliotas mokymosi kursas. Visos detalės apgalvotos, labai daug pavyzdžių ir praktinių užduočių, kurios puikiai padeda įsisavinti medžiagą. Labai gera idėja - FB grupė, kuri palaiko, padeda ir kartu įpareigoja neatsilikti nuo užduočių grafiko. Tikrai visi suras sau naudingos informacijos, nesvarbu ar puikus kalbėtojas, ar dar tik ieškantis šio talento. Tikrai siūlau išbandyti ir tikrai nustebsi, kokie talentai slypi tavo viduje ;)

Kursas viršijo mano lūkesčius. Detaliai, tiksliai, aiškiai sudėliotas veiksmų planas, užduotys trumpos, tikslios. Išvedimas iš komforto zonos vyksta lengvai, švelniai. Rekomenduoju visiems, kas bendrauja...Tai naudinga ne tik mokantis viešojo kalbėjimo. Tai naudinga iš esmės gyvenime. Dėkoju, Marija už puikias pamokas.

Labai įdomi patirtis, išėjimas iš komforto zonos, kūrybiškumo bei balso galimybių atradimas. Ačiū Marija May už puikius mokymus.

Dalintis

Kaip paleisti kalbėjimo baimės ĮTAMPĄ ir sukurti DARNIĄ BŪSENĄ?

[Tai Marijos May Mikalauskienės populiariausia kalbėjimo laisvės ir scenos drąsos praktika]
Atsisiųskite savo kūno įtampo mažinimo ir būsenos valdymo ryto praktiką. Atlikite ją bent 7 dienas iš eilės ir stebėkit, kaip keičiasi jūsų būsena, jūsų kalbėjimas ir visa jūsų diena.
Atsisiųsti
Paremta žmogaus fiziologija, neuromokslu ir dvasinėmis praktikomis.
close-link
Dalyvauk nemokamai
KALBĖK STIPRIAI ONLINE
Registruokis į 100 min. nemokamą vebinarą su Marija May.
REGISTRUOKIS
close-link