Pasirink savo mėgiamus
mokymus ir pradėk mokytis.

Greta Dainytė

0 Kursai 0 Studentai

Apie mane

Esu Greta Dainytė, 2013 m. baigiau Kauno dailės gimnaziją, įgytas tapybos diplomas. Po daugelio metų praktikuojant vizualiosios dailės technikas, nusprendžiau įstoti į teorinės krypties sferą. 2017 m. įgytas Menotyros Bakalauro laipsnis, studijų programoje - Meno istorija, kritika ir medijos (VDU). Čia plačiai pažintos dailės, teatro, architektūros, fotografijos bei kino meno sritys. Taip gyvenime atradau visų menų sintezę - teatrą ir saviraišką kūnu bei kalba.

2020 m. įgytas Humanitarinių mokslų Magistro laipsnis, menotyros studijų krypties programoje - Teatrologija ir scenos menų vadyba (VDU). Studijų metu įsigilinta ir plačiau analizuoti teoriniai, estetiniai ir praktiniai teatro, kaip scenos meno bei institucijos, principai. 2020 m. nuo sausio iki gegužės mėnesio atlikau stažuotę Bergene, Norvegijoje, su tikslu iš arti susipažinau su skandinavišku teatro modeliu.

Baigus Teatrologijos studijas, nuo 2020 m. rugsėjo mėnesio dirbu Kauno valstybiniame muzikiniame teatre – redaktorės pareigose. Esu atsakinga už bendrą teatro komunikaciją, taip pat bendravimą su aktoriais, režisieriais, artistais ir t.t. Taigi, kursų ,,Atskleisk talentą kalbėti“ siekiamybė išugdyti didesnį pasitikėjimą kalbant ant scenos, vientisesnės minties bei raiškesnės tarties komunikaciją su platesnėmis auditorijomis bei publika.

0 Kursai

Not Found

Sorry, but you are looking for something that isn't here.

Kaip paleisti kalbėjimo baimės ĮTAMPĄ ir sukurti DARNIĄ BŪSENĄ?

[Tai Marijos May Mikalauskienės populiariausia kalbėjimo laisvės ir scenos drąsos praktika]
Atsisiųskite savo kūno įtampo mažinimo ir būsenos valdymo ryto praktiką. Atlikite ją bent 7 dienas iš eilės ir stebėkit, kaip keičiasi jūsų būsena, jūsų kalbėjimas ir visa jūsų diena.
Atsisiųsti
Paremta žmogaus fiziologija, neuromokslu ir dvasinėmis praktikomis.
close-link
Dalyvauk nemokamai
KALBĖK STIPRIAI ONLINE
Registruokis į 100 min. nemokamą vebinarą su Marija May.
REGISTRUOKIS
close-link